Králíci keyboard_arrow_right Králíci keyboard_arrow_rightProstorný výběh pro králíka

Obrázek příspěvku: Prostorný výběh pro králíka

Prostorný výběh pro králíka

personaccess_time04.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye6 shlédnutí

Klec jednoduše položíme na trávník a podle potřeby ji přemisťujeme tak.

Že králíci postupně spásají celou plochu.

Zakrátko se přesvědčíme, že zvířatům pobyt ve výběhu prospívá, mají pěknou srst, jsou zdraví a rychle přibívají na váze.
Kostru výběhu zhotovíme podle vlastních možností, buď z dřevěných latí, nebo z kovových úhelníků. Stěny opatříme drátěným pletivem.

Dovnitř vyrobíme vyjímatelné jesle, do nich můžeme dávat čerstvou trávu, seno. Nezapomeneme také na napájecí misku.
Na zakrytí klece uděláme odklápěcí střechu, kterou upevníme dvěma závěsy k rámu.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Koza domácí

personSimona Chvátilováremove_red_eye13bookmarkOvce & Kozy

Co všechno člověk v dnešní době potřebuje, pokud se rozhodne chovat kozy? Jak dlouho je koza březí, čím ji krmit a jaká existují plemena? V tomto příspěvku naleznete odpovědi na všechny nejdůležitější otázky týkající se chovu tohoto milého domácího zvířete. Po celém ..

Vozatajství

personSimona Chvátilováremove_red_eye7bookmarkKoně

Zapřahat se dá skoro každé plemeno, ale nejlépe se osvědčují pro tento sport koně, kteří pro to byli po staletí šlechtěni, jako lipicáni, kladrubští koně, andalůsani. Z teplokrevných koní holandští KWPN, švédský teplokrevník, svého času frízští koně. My se ..

Chov koz, kozí farma

personSimona Chvátilováremove_red_eye10bookmarkOvce & Kozy

Kozy byly poměrně nadlouho vytlačeny z běžných chovů. Dnes se vracejí především na specializovaných farmách, jak se rozšiřují poznatky o kladném přínosu kozího mléka a dalších produktů pro lidský organismus. Dozvíme se jak taková koza vůbec přesně vypadá a jak se o ni ..

Koně: Druhy sedel a jízdy

personSimona Chvátilováremove_red_eye9bookmarkKoně

Mezi americkým-westernovým sedlem a anglickým sedlem existuje rozdíl, stejně jako tomu je i u způsobu sedlání a vedení koně. Každý typ má své klady a zápory. Anglická sedla vznikla v Anglii v důsledku honební činnosti, ze které následně vznikl sport. Sedla jsou maximálně ..

Chov skotu v domácích podmínkách

personSimona Chvátilováremove_red_eye15bookmarkNovinky

I když to pro vás může znamenat velmi náročný krok, není starost o méně početné stádo krav nijak významněji náročná. Musíte se však pochopitelně na chov velmi dobře připravit a disponovat určitými základními znalostmi. Před tím, než začneme s jejich popisem, je ..

Kočičí hotel

personSimona Chvátilováremove_red_eye5languagefaunaexpert.cz

Blíží se léto a začíná období dovolených. Chcete si vyrazit, ale nevíte kam se svými zvířecími miláčky? Jak vypadají pokojíky hotelu pro kočky?Každá kočka má svůj prostorný pokojíček, který je oddělený od ostatních sklem, aby na sebe zvířata viděla. Co máme ..

Želvy

personSimona Chvátilováremove_red_eye13languagefaunaexpert.cz

Domácí zvíře je velmi široký pojem. Můžeme tím myslet zvířata, která máme pro radost. Zvířata, která chováme v bytě jako jsou psi a kočky. Domácí zvíře může však být i drůbež a další zvířata. Nejčastějšími mazlíčky jsou však psi a kočky. Pejsci jsou ..

Kiwi

personSimona Chvátilováremove_red_eye7languagesvet-rostlin.cz

● Poměr samičích a samčích rostlin Pro spolehlivé opylení samičích rostlin se doporučuje 1 samčí na 6-8 samičích rostlin, nebo vzdálenost do 30 m. Není na škodu když na uvedené množství budou vysazeny 2 samčí rostliny. Pro vytvoření plodů je důležité, aby se samčí a ..

VÝSADBA BALKÓNOVÝCH ROSTLIN

personSimona Chvátilováremove_red_eye3languagesvet-rostlin.cz

Takříkajíc pastva pro oči - tak bychom mohli nazvat obydlí, které kvete „samo o sobě“, a to díky kouzlu, které vytvářejí květiny na jeho balkónech, okenních parapetech i terasách. Proč zmiňujeme balkónové rostliny? Ano, hádáte správně. Přichází vhodná doba na jejich ..

Yorkshierský teriér

personSimona Chvátilováremove_red_eye16languagefaunaexpert.cz

Pokud jste ještě nikdy neměli doma pejska, jsou tito malí teriéři pro začátek jedni z nejlepších. Jsou malí, takže se vám vejdou i do toho nejmenšího bytu a jsou to výborní kamarádi dětí. Ukážeme vám jak se správně o pejska starat, jaké mu připravit bydlení, jak a čím ..